Toksyczna atmosfera w domu a terapia psychiatryczna

Mam taki problem, ze moi rodzice się kiedyś rozwiedli i stali się toksyczni dla mnie. Mimo to mój ojciec okresowo śpi u nas,co tragicznie wpływa na mnie i moje życie. Odczuwam wtedy silny niepokój, strach, odbija się to na mnie i na moim związku. Panikuję i niszczę wszystko.. Dodam też, że od 6 lat leczę się psychiatrycznie a w tej chwili cierpię na zaburzenia nastroju. Pytanie brzmi ile wynosiłaby moja terapia oraz czy jest ona możliwa gdy zakłóca mi to okresowa toksyczna atmosfera w domu ??
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można jednoznacznie wyznaczyć ile trwałaby kuracja w takiej sytuacji. Człowiek i jego psychika nie podporządkowuje się regułom i tabelkom.Warto jednak zwrócić się o pomoc do specjalisty.