Toksyczny związek i zaniżone poczucie własnej wartości

Witam, od 5 lat jestem z osobą która znęca sie nade mna psychicznie, nie potrafie się uwolnić z tego związku mimo, że wiem iż ten związek powoli mnie wyniszcza, czasami mam nawet myśli typu chciałabym zasnąć i się już nie obudzić, mam trudności w nawiązaniu nowych kontaktów, chciałabym poznać nowego chłopaka jednak boje sie wysmiania i odrzucenia, nie wiem co mam dalej robić jak z tego wyjść, jak odbudowac poczucie własnej wartości i pewność siebie, prosze o jakąkolwiek pomoc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza