Tomografia głowy z kontrastem i ognisko hypodensyjne

Bardzo proszę o odpowiedz. Robiono mi tomografię głowy z kontastem. Wynik w poddziale tętnicy środkowej mózgu prawej tętniak wielkości 4/5mm skierowany do dołu. Podkorowo w tylnej części płata czołowego prawego hypodensyjne ognisko 6mm nie ulegające wzmocnieniu kontastowemu najprawdopodobniej naczyniopochodnie. Co to może być to ognisko hypodensyjne?
ponad rok temu

Może to być po incydencie zaburzenia krążenia mózgowego, trzeba
pilnować ciśnienie krwi. Pozdrawiam

może np świadczyć o ogniskowej niedostateczności krążenia mózgowego w tej okolicy, wymaga dalszych badań