Tomografia komputerowa a odruchy wymiotne
TK jamy brzusznej ze względu na odruchy wymiotne. W górnym biegunie nerki prawej hyperdensyjna (powikłana)torbielka ¶r.7mm W trzonie kręgu TH10wysepka istoty zbitej (insula compacta) ¶r.7.5mm na przedniej powierzchni trzonu L3 niewielka osteofitoza

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Mało prawdopodobne aby opisywane zmiany miały związek ze zgłaszanymi dolegliwościami pod postacią nudności i odruchów wymiotnych. Warto oczywiście okresowo monitorować ich ewentualny wzrost.