Tomografia komputerowa klatki piersiowej
Witam. Odebrałam wyniki TK -widoczna zmiana o policyklicznych kształtach sąsiadująca z sercem,po podaniu środka kontrastowego silnie powiększyła się. Dodatkowo obwodowo zlokalizowane zwapnienia i zwłóknienia płuc. Czy to może być rak?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Proszę przedstawić wynik lekarzowi zlecającemu badanie.
Pozdrawiam