Torbiel Beckera dołu podkolanowego

Witam. Mam 19 lat, kilka lat temu stwierdzono u mnie tak zawany torbiel Bekera dołu podkolanowego prawej nogi, 3 lata temu miałem operacje na to,jednak gdzieś 1,5 roku temu wszystko sie odnowwił miejsce te zaczeło puchnąć trochę boli ale nie za bardzo i nie wiem co teraz mam zrobić poniewaz trenuje piłkę nożną, zastanawiam sie czy to coś poważnego? Czy moge z tym grac? Jak to dalej leczyć? Proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nastąpił nawrót choroby uprawianie sportu nie jest obecnie wskazane ze względy na mozliwe nasilenie objawów. Warto zgłosić się ponownie do ortopedy.