Torbiel na najądrzu a kurczenie penisa
Witam, dziś się dowiedziałem, ze mam torbiel na najądrzu o wielkości 7mm(miałem USG). Czuję dyskomfort, bóle które promieniują do pachwiny, bardzo ciężko mi się chodzi, a podczas chodzenia w bieliźnie(po szpitalu chodziłem w luźnych spodenkach i nic mi się tam nie kurczyło)kurczy mi się penis. Czy występowanie Torbieli na najądrzu może się z tym wiązać, czy to tylko ze stresu przez to wszystko? Dodam, że jak leże, to nic mi się "tam" nie kurczy i czuję tylko lekki ból. Czemu się kurczy?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Torbiel nie powinna wyzwalacz dolegliowsci bolowych ani niema poza stresem wplywu na pracie , Zamias sobie wymyslac problem zdrowoty proponuje porzmawiac z urologiem
60. Witam, torbiel na najądrzu o średnicy 7 mm ma mniej więcej takie znaczenie jak mała dziura w serze szwajcarskim... Nie powoduje NIC. Zdystansowałbym się od tych "dolegliwości" - tak będzie rozsądniej... Pozdrawiam RH