Torbiel pajęczynówki a trudności w nauce
Mam problem z nauka. Gdy zaczynam się uczyć to dosłownie po 3minutach zaczyna być strasznie senna, zmęczona, boli mnie głową i oczy. Czuje się jak po wielogodzinnym wysiłku umysłowym a przecież dopiero zaczęła czytać. Dodam, ze interesuje mnie to o czym czytam. Rezonans głowy wykazał torbiel pajeczynowki 2cmX2cm na sklepistosciach w okolicy ciemieniowej. Czy to może być przyczyna, a jeśli nie to co?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Jurczyk
43 poziom zaufania
Witam. Raczej mało prawdopodobne, żeby objawy były powodowane przez torbiel. Czy te objawy dotyczą tylko nauki, czy występują także w innych sytuacjach? Czy tak się dzieje tylko przy nauce w domu, czy czytaniu jeszcze gdzieś indziej? Czy dobrze Pani sypia, ile godzin? Czy regularnie się Pani odżywia i dieta nie ma jakichś braków? Jak wygląda stan pamięci, myślenie, liczenie itd.? Pozdrawiam.