Torbiel w 5 tygodniu ciąży
Wiatam , jestem w 5 tyg ciazy lekarz podczas usg wykrył mi torbiela o rozmiarze 3cm pierwszego dnia po wizycie zaczęłam krwawici tzn miesiaczkowac . Czy jest zemna cos nie tak ? Czy powinnam sie obawiać ? Dziekuje za odpowiedzi

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG i ocenić ciążę.
Wielce Szanowna Pani ! Torbiel musi być - to norma, ale jeśli Pani krwawi, to proszę natychmiast udać się do lekarza. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa