Torbiel w obrębie woreczka żółciowego
Witam, mam małego torbiela na woreczku żółciowym, czy powinnam sie martwić? Lekarz powiedział ze za 6 mies kontrolne usg ale chciałabym dowiedzieć sie czy to cos groźnego moze byc? i skąd taka dolegliwość? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Zmiana taka musi być obserwowana celem oceny czy rośnie czy też utrzymuje stały rozmiar. Może wynikać ona z łagodnego procesu rozrostowego. Proszę pamiętać o okresowych kontrolach
Pozdrawiam