Torbiele i bóle piersi a usg
mam pytanie ostatnio robilam usg piersi poniewaz mnie bolaly ,okazalo sie ze w lewej piersi mam 8 torbieli najwiekszy ma 6mm.piers ciagle boli ale lekarz powiedzial ze mam czekac i obserwowac czy sie powieksza bardziej i ze nic z tym nieda sie zrobic.boje sie ze bedzie to rak co mam zrobic i jak moge to sprawdzic.czy guzki w piersi to cos powaznego?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Takie zmiany rzeczywiście nie są na obecnym stanie groźne tzn nie budzą podejrzenia onkologicznego. Warto wspomnieć iż często jest to wynik wahań hormonalnych.