Torbiele przy szyszynce u dziecka

Moja córka ma 7 lat urodziła się z zarosnietym odbitem z przekonania, zagadnieniem powiek obu oczu, z podejrzeniem zespolu szepardacholzena, torbiele przy seszynce i nad pobudliwoscia ruchową. I agresja w stanach stresowych. Proszę o poradę w jakim kierunku leczyć moje dziecko.

Milena Lubowicz

Dziecko wymaga opieki wielospecjalistycznej, na pewno chirurga, neurologa/neurochirurga, okulisty być może psychiatry, trudno ocenić bez badania dziecka. Proszę porozmawiać ze swoim pediatrą, który będzie sprawował opiekę całościową nad córką i w razie konieczności kierował do kolejnych specjalistów.
Pozdrawiam