Torbiele w kolanach i ból stawów kolanowych

mam torbiele w obuch kolanach od dwóch lat biorę tabletki przeciw bulowe ale mnie niepokoi uczucie jak by mi cały czas ciekło po nogach i moje nogi są zniekształcone co mam robić

Rozumiem że torbiele zostały rozpoznane w badaniu usg.
Niewątpliwie należy udać się do ortopedy który po zbadaniu określi prawdopodobną przyczynę tych dolegliwości i zleci albo rtg kolan lub rezonans magnetyczny , ew badania w kierunku chorób reumatycznych lub w kierunku reaktywnego zapalenia stawów.
SAMO STWIERDZENIE TORBIELI TO ZBYT MAŁO ABY JEDNOZNACZNIE OKREŚLIĆ PRZYCZYNĘ