Trądzik różowaty i duża liczba pękających naczynek

Nie wiem gdzie udac sie z moimi problemami . Mam problemy skorne tj cos typu tradzik rozowaty , niezliczona liczbe naczyniakow starczych , sucha skore pozbawiona kolorytu ,rozszezone pory (szczegolnie dlonie) bardzo swedzi nawet podczas malego wysilku , lupiez. Meczy mnie takie jakby uczucie goraca plynace od watroby ktore nasila sie pod wplywem stresu temperatury i wysilku . Te uczucie goraca i stan mojej skory ma ze soba scisly zwiazek . Nie wiem gdzie mam szukac pomocy ;( chlopak 19 lat.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza dermatologa.

Witam należy zgłosić się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej,lekarz dokładnie obejrzy skórę, może zlecić dodatkowe badania i po konsultacji można dobrać kurację lekową i zabiegową.