Trądzik u 14-latki

Mam 14 lat i mam trądzik. Nie jest duzy ,ale mi przeszkadza. Dbam o twarz tak czesto jak to mozliwe. Myje ją specjalnymi żelam do twarzy np takimi z NIVEA czy z ZIAI. Moj mama nie chce pojsc do dermatologa ze mn bo uwaza ze nie ma potrzeby. Ja nie chce sama tam isc a poza mama nie mam nikogo kto by mogl isc. :( Co robic ?
14 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jestem w stanie ocenić stanu zaawansowania zmian skórnych na twojej twarzy, jednak w zaistniałej sytuacji warto porozmawiać ponownie z Mamą i przedstawić jej swoje argumenty. Np że czujesz się źle z trądzikiem. Możesz też Sama kupić sobie maść np Tribitic w aptece. Dobrze działa na trudno gojące się zmiany skórne.

Witam,
na początek proponuję:
skinoren krem co 2gi dzień na noc
acnederm naprzemiennie na noc ze skinorenem
Potem zostaje tylko dermatolog. Proponuję nie zwlekać zbyt długo. Czasami trądzik zaczyna się nasilać i pozostawia po wygojeniu trwałe blizny.
Pozdrawiam