Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik w okolicy bikini i wągry na skórze twarzy

Witam Serdecznie. Moja córka ma 15 lat i ogl to nie ma jakiegoś trądziku wyprysków na twarzy, ale gorzej jest w okolicach bikini na pośladkach ma pełno takiego trądziku wyprysków i nie wie co ma zrobić jest na diecie więć zdrowo sie odżywia wiadomo zdarzy się że zje jakiegoś fastfooda od czasu. i ma pęłno czarny kropek raczzej są to wągry i chce się ich pozbyć ale nie wie co zrobić.
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Wskazana jest dokładna higiena i pielęgnacja wspomnianych obszarów. Rozumiem iż wykonanie np peelingu w tych miejscach nie jest do końca prawdopodobne, jednak warto wypróbować preparaty kosmetyczne stosowane do oczyszczania porów.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik i zaskórniki jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy