Transfer BHCG a weryfikacja

27.11 miałam robiony transfer mrożonkow w sobotę 30.11 pierwsza weryfikacja wynik bhcg0.1 beta 1101 PRG 9.03 druga weryfikacja 3.12 wynik bhcg 0.1 PRG 44 co mogą oznaczac te wyniki czekam na trzecią weryfikacje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak wzrostu beta hCG może oznaczać iż nie doszło do zaimplantowania się zarodka. Proszę poczekać na kolejne oznaczenie i zgłosić się do swojego lekarza.