Trittico i hydroxyzinum przyjmowane jednocześnie

Dzień dobry, od czwartku biorę lek Trittico 75mg (1/3 dawki na noc). Dawkę będę zwiększała co tydzień. Chciałam zapytać czy mogę dodatkowo brać hydroxyzinum? Mam tabletki po 10mg i syrop. Już przeczytałam na forum, że mogę brać dodatkowo ziołowe tabletki typu Valused bo tak jakby nie pomagają i nie szkodzą :) wcześniej leczyłam się na nerwicę lękową, brałam Setaloft 100mg. Było lepiej, od dwóch lat nie brałam leków ale niestety mam wrażenie że wszystko wróciło że zdwojoną siłą. Biorę witamine D3, witaminę B kompleks, asparginian forte żeby jakoś tak "odżywiać" ten organizm. Muszę wrócić do pracy po dwóch tygodniach zwolnienia gdzie choroba mnie przytłoczyła, dlatego bardzo proszę o informację na temat hydroxyzinum. Już teraz budzę się z bólem brzucha, że muszę iść do pracy. Muszę sobie jakoś pomóc lekami. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam serdecznie :)

Trittico może nasilać działanie hydroksyzyny, dlatego nie zalecałbym stosowania jednocześnie obu tych leków, tym bardziej bez konsultacji z psychiatrą.