Trudna sytuacja życiowa a zaburzenia nastroju

Nie mam sił. Maż okazał się gejem. Mamy dziecko. Dowiedziałam się że oszukiwał mnie od samego początku. Dodatkowo jestem po usunięciu glejaka 1st WHO i mam Ch. Recklinghausena. Syn ma podejrzenie lekkiego autyzmu. Do tego ja mam podejrzenie bezdechu sennego . Studiuje zaocznie i boję się, co będzie czekam na sprawę rozwodową. Wszystko jest na moich barkach. Nie mam sił. Płaczę bez powodu. Szybko mną emocjonalnie manipulować. Nie wiem co robić jak sobie poradzić.

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji. Jednocześnie radzi sobie Pani ze sprawami na wielu różnych polach. Każdy z nas ma swoją odporność i wytrzymałość, które mają granice. Aby obecna sytuacja nie przekroczyła Pani granic, serdecznie polecam skorzystanie ze wsparcia i pomocy np. psychoterapii.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

W obecnej sytuacji może Pani skorzystać z pomocy w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej, które jest w każdym mieście.

Rozumiem, iż jest Pani w trudnej sytuacji. Opisane przez Panią emocje budzą niepokój , dlatego proszę nie wahać się i poprosić o pomoc specjalisty - psychologa/psychoterapeuty, który okaże Pani potrzebne wsparcie a także określi plan pomocy/leczenia.