Trudne do rozczesania włosy a odpowiednia pielęgnacja

witam od jakiegos czasu mam suche włosy i po myciu niemoge ich rozczesac sa jak guma takie ciągnące jaki szampon i odżywke by pani poleciła

Z szamponów polecam delikatne bez składnika SLS, najczęściej są to szampony dla dzieci, odżywkę proszę spróbować Biowax. Świetne efekty daje też olejowanie włosów an noc.

Witam
Proszę spróbować serii z olejem arganowym lub jedwabiem. Jeśli problem nie przejdzie po zmianie stosowanych kosmetyków do włosów, z pewnością pomoże Pani dobry fryzjer.
Warto też kupić nową szczotkę do włosów, a także zwrócić uwagę na kolejność czesania (zwłaszcza przy długich włosach) - najpierw wyczesać końcówki, potem od środka włosa w dół i na samym końcu od szczytu głowy do końcówek.
Z pewnością nie zaszkodzi zastosować suplement diety wzmacniającego kondycję włosów. Efekty jednak będą widoczne dopiero po pewnym czasie.
Pozdrawiam
Joanna Kucharska