Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trudne relacje z ojcem alkoholikiem

Mam ojca alkoholika. Podany został przeze mnie na leczenie,na rozprawie sądowej moja mama,brat zaprzeczyli, że mój ojciec pije i sprawa została umorzona.Ma niebieską kartę ale też ponoć sprawa zamknięta.Ja choruje na stawy kolanowe i leczę się diagnoza niepełna robie badania zęby 8ki mam do usunięcia.Ojciec po wódce mnie się czepi że żyje z niego,mama też np.wylicza jedzenie brak zrozumienia.Dziś pije boję się że koszmar wróci.Czy odejść z domu Siostra przeciw mnie też mam ziemie zapisana 8 he które ojciec chce dac bratu spór
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Co wpływa na pewność siebie?

Każdy z nas chciałby być przebojowy i pewny siebie. jak do tego dojść? Warto wiedzieć przede wszystkim, co wpływa na naszą pewność siebie. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień - tam również oferowana jest pomoc dla członków rodziny osoby uzależnionej.

0

Jeśli ma Pani możliwość usamodzielnienia się a tym samym wyjścia z trudnej sytuacji i relacji, które przyczyniają się do Pani cierpienia warto to zrobić. To, co może Pani zyskać, to poczucie ulgi, odpowiedzialności za siebie, a także spokój.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy