Trudności w kontaktach z ludźmi

Mój problem polega na tym ze gdy widzę ludzi to mam pustkę w glowie zero myślenia uporczywe cisza w glowie bardzo mi to przeszkadza i utrudnia życie funkcjonowanie proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wskazana jest terapia u psychologa.

Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego, lub prywatnie.

Witam,
problem, który Pani opisuje wymaga wnikliwej rozmowy, z dopytaniem o szczegóły. Należy obejrzeć go w szerszym kontekście. Zachęcam do zapisania się na konsultację do psychoterapeuty, gdzie będzie Pani mogła rozwinąć temat i posłuchać, jakie są formy pomocy.
Drugą opcją jest zapisanie się na trening interpersonalny , który jest okazją do przebywania z ludźmi i przyjrzenia się sobie, swoim emocjom w kontakcie z drugim człowiekiem.
Pozdrawiam