Trudności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

Witam Mam problem z kontraktami między ludzkimi. Ciężko nawiązać mi nowe znajomości. Nawet jeśli ktoś chce porozmawiać, rozmowy są krótkie i rzeczowe. Wywołują w mnie jakieś nadmiernie poddenerwowanie i dyskomfort. Odrazu się wycofuje i nie umiem poprowadzić dalszej konwersacji. Mam tak od kilku lat i jest coraz gorzej. Kiedyś byłem dusza towarzystwa. Dużo znajomych i przyjaciół. Bardzo lubiany przez ludzi mnie otaczajacych. Teraz poza córka i partnerka nie mam nikogo.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza