Trudności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich u 25-letniej kobiety

Mam problemy z kontaktami z ludzmi nie mam tematow czy psycholog czy psychiatra jest w stanie pomoc mi?

Mgr Agnieszka Grzesiak

Witam,

Proszę w pierwszej kolejności skonsultować swoje trudności z psychologiem. W tym celu może Pani udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego lub do gabinetu prywatnego.
Jeśli psycholog uzna za konieczną konsultację psychiatryczną, przekieruje Panią do innego specjalisty.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę/psychologa i udać się na konsultację. Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP, prywatnie.