Trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami przez 15-latkę

Witam mam problem z moja 15 letnia córka , nie potrafi zawiazac kontaktu z rówiesnikami , ma niska samoocene,płacze czesto nie wiedzac dlaczego.Rozmowy nic nie daja . Córka jest uzdolniona plastycznie, mam wrazenie ze zamkneła sie w swoim swiecie ;( nie ma kolezanek mówi ze wszyscy sie z niej smieja ....nikt nie rozmawia. Jestem po rozmowie z wychowawca klasy ale niestety wiekszych efektów nie ma . Dziecko jest placzliwe zyje swoim zyciem . Bardzo sie martwie. PROSZE O POMOC.

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej miejscowości ośrodka (psychoterapeuty/psychologa), który zajmuje się terapią dzieci i młodzieży i udać się na konsultację wraz z córką.
Pomoc córka może uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży (w ramach NFZ) lub prywatnie.

Dzień dobry!

Możecie Państwo wybrać się do psychoterapeuty rodzinnego wspólnie i skorzystać ze wspólnych konsultacji - lub zaproponować córce jej własny, indywidualny kontakt z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!