Trudności w odzyskaniu równowagi po stracie bliskiej osoby

Mam 19 lat. Straciłam tate 2 miesiące temu. Strasznie to znoszę przez cały czas płacze, nie umiem się z tą myślą oswoić. Jak mogę sobie pomóc abym zaczeła żyć normalnie chociaż troche normalniej.?

Smutek, apatia i anhedonia w procesie żałoby są czymś normalnym. Jesli jednak objawy sa na tyle silne, że blokują Pani funkcjonowanie, warto zwrócic sie o pomoc do psychologa. Pomoże przejść przez okres żałoby, odzyskac poczucie bezpieczeńśtwa i spojrzeć w przyszłość z nadzieją.