Trudności w opanowaniu emocji u matki dwójki dzieci

dzien dobry juz jestem bezsilna jestem matka dwojki chlopcow starszy ma 3 mlodszy 1,5 czasami odpycham dzieci nie wysypiam sie i juz nad nimi nie panuje i nie daje rady czesto placze bo sie boje ze cos moge im zrobic nie chce wychodzic nigdzie a czasami mam ochote wyjsc i nie wrocic moj maz ciagle go nie ma bo przewaznie wyjezdza z pracy w delegacje mam dosc wszystkiego nie mam juz sil meza odpycham choc go kocham wujek chory na raka babcia ma cukrzyce a mama torbiela w glowie juz nie daje rady

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty / psychologa w swojej okolicy, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić jakiej formy pomocy Pani potrzebuje (pomoc psych., interwencja, psychoterapia ?). Może się Pani udać np.: do Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie.

Bardzo dużo trudnych spraw jest na Pani głowie. Są to rzeczy na które nie ma Pani wpływu dlatego mogą pojawiać sie takie emocje jak bezradność, bezsilność, frustracja, wsciekłość itp. Rozumiem tez ze brakuje wsparcia, pozostaje Pani z tym wszystkim sama, dlatego koniecznie powinna Pani skorzystać z pomocy. Psychoterapia pomoże Pani odnaleźć sie w tej rzeczywistości i lepiej sobie z nią radzić. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
w obecnej sytuacji bardzo ważne jest aby zadbała Pani o siebie. Proszę umówić się na konsultację psychologiczną do Poradni Zdrowia Psychicznego lub innej placówki świadczącej pomoc bezpłatnie lub prywatnie.
Pozdrawiam.