Trudności w ściągnięciu napletka a stulejka

Witam! Mam problem, a mianowicie nigdy nie ściągałem skórki z prącia. Co mam zrobić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Problem, który opisujesz, to dotykająca wielu mężczyzn stulejka. Stulejka, jest rodzajem schorzenia wrodzonego lub nabytego (na skutek urazu lub infekcji), które uniemożliwia (stulejka całkowita) bądź znacząco utrudnia (stulejka częściowa) odciągnięcie napletka z penisa w stanie wzwodu. Polecam konsultację z urologiem lub chirurgiem. Najczęściej stosuje się leczenie operacyjne, które w pełni pozwala korzystać z penisa.