Trudności w życiu w społeczeństwie i myśli samobójcze

Chlopak mowi wciaz ze jestem niedorozwinieta, wstydzi sie mnie. Tak jest od dziecinstwa, ze ludzie mowili ze nie bede miec nigdy przyjaciol.Staralam sie byc dobra, okazuje sie ze mieli mnie za tepa osobe, z ktora nie chcieli miec do czynienia, dokuczali mi, dzis widze ze nie moge wogole odnalezc sie w spoleczenstwie, nie pracuje I nie mam renty. Boje sie o siebie. Cos kaze mi skonczyc ze soba, bo jestem niepelnosprawna I obciazeniem dla rodziny, wogole nie moge sie usmiechac, skupic, dzialac.

Witaj,
Myślę,że nie jesteś odosobnionym przypadkiem kobiety,którą chłopak postanowił honorowo finansować.Dlaczego nie?Najgorsze jest jednak to,że on sam nie daje sobie rady ze swoimi ideałami i ze strachu przed Twoim odejściem próbuje zniszczyć twoją samoocenę.
Skutecznie zresztą!
Jeżeli naprawdę zalezy ci na świadomym kierowaniu własnym życiem i ugruntowaniem samooceny,proponuję kontakt z terapeutą,przy którym będziesz mogła zmierzyć się ze swoimi wątpliwościami i przekonaniami na swój temat.
Pozdrawiam i zachęcam.

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swoją obecną sytuację, to jak najbardziej namawiam na osobistą konsultację u psychoterapeuty czy lekarza psychiatry, którzy odpowiednio pokierują Pani leczeniem dalej.