Trudności z oddaniem stolca u dziecka

Witam Mam pytanie: synek zażywa żelazo i ma problem z robieniem kupki. W jaki sposób mogę mu pomóc żeby ją zrobił? Już trzy dni nie robił i boje się żeby nie było problemów z jelitami. Proszę o pomoc i rade . Dziękuje

Milena Lubowicz

Najlepszym sposobem na uregulowanie stolców u dziecka jest odpowiednia dieta. Wyeliminowanie czekolady, kakao, jasnego pieczywa, za to dużo soków i owoców, w tym suszone owoce.
Pozdrawiam