Trudności z oddychaniem i intubacja przez nos po urodzeniu dziecka

moja siostra dostała rano bule i zaczeły jej wody odchodzic w szpitalu na izbie przyjec kazali jej jechac do domu wróciła z powrotem do spitala wieczorem po urodzeniu dziecko miało trudnosci z oddychaniem i głośno sapało lekarze powiedzieli ze to nie szkodzi miał robioną intubacie przez nos po trzech tygodniach miał robioną po operacie ma rurkę w gardle zeby mógł i wrócić do domu czy to mogło dojść przy porodzie bo lekarze w Angli nie wiedzą dlaczego to tak jest

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety poród jest zjawiskiem bardzo nieobliczalnym w skutkach. Nie można określić przed co będzie się działo w trakcie i po porodzie. Tym bardziej czy dziecko będzie wymagało intubacji czy też nie.