Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trudności z radzeniem sobie z problemami

Hej. Nie radzę sobie ostatnio z problemami. Rozstanie, tęsknota, ból spowodowały, że stało się ze mną coś, czego nie da się wyjaśnić. Raz jest ok, dogaduję się z chłopakiem, wtedy czuję się dużo lepiej, a zaraz znów mnie olewa. Niepotrzebnie sobie robię nadzieję. Na dodatek w domu rodzice zaczęli się bardzo kłócić. Wszystko się psuje. Momentami chcę żeby to wszystko się już skończyło. Nie umiem sobie poradzić z całą sytuacją. Wszystkiego mi się coraz to bardziej odechciewa.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Depresyjne maski

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Ekspert wyjaśnia, czym są depresyjne maski. Okazuje się, że niektóre objawy wcale nie muszą świadczyć o depresji.

Z podobnymi objawami najlepiej zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty. Może Pani potrzebować Pani wsparcia i zmiany. Podobne sygnały mogą oznaczać zarówno nadmiar stresu, kryzys, jak i początek zaburzeń depresyjnych. Warto skorzystać z pomocy.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam, zdarza się że pojawiają się w naszym życiu momenty w których trudno jest nam samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Przyczyny mogą być różne, ale zwykle łatwiej jest kiedy uzyskamy wsparcie innych osób. W takich sytuacjach najlepiej udać się po profesjonalną pomoc psychologa/psychoterapeuty/psychiatry
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
poznacsiebie.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy