Trudności z wysławianiem i logicznym myśleniem

Gdziekolwiek nie jestem sa konflikty,nie umie nigdy zaradzic slownie,zawsze jestem w innych oczach leniem, egoistka, aja nie umie isc do pracy, bo cos sie ze mna dzieje, kazdy uwaza mnie za tepa osobe, odizolowana,nie umie paru zdan ulozyc,zawsze milcze, nudze sie,nic mi nie przychodzi do glowy, czulosc odbieram jako klamstwo, wrogosc.Kazdy pytal co ze mna nie tak, czemu milcze, aja nie umie inaczej,pytano czy jestem psychopatka,ja tylko umie cierpiec ale nie umie tego zmienic, bo cos nie funkjo

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani ZMIENIĆ swój sposób funkcjonowania, przeżywania - to jak najbardziej namawiam na podjęcie psychoterapii. A to, co Pani dolega to może się Pani dowiedzieć wyłącznie w kontakcie osobistym, po zbadaniu.

Witam. być może ma pani obniżony intelekt i stąd te trudnosci. Można udać się do psychologa na badanie inteligencji i będzie pani wiedziała.

Witam !
Tylko pani może to zmienić, jeśli oczywiście znajdzie pani siłę by dać sobie pomóc i udać się po pomoc. Potrzebna jest pani pomoc z kontaktem osobistym z terapeuta , psychologiem , psychiatrą .
Pozdrawiam