Trudności z zajściem w kolejną ciążę

Dlaczego nie mogę być w ciąży? Mam już jedną córe(7l.) od tego czasu się nie zabezpieczalismy, choć też nie planowaliśmy. Od 9 mcy prowadzę kalendarzyk, też nic. Okres mam trochę nie regularny. Od 3ech cykli stosuje luteine od 12 do 24dc nadal nic. Co miesiąc mam objawy ciąży.. Bad.hormonalne moje są w miarę ok. Co mogę zrobić? Mąż ten sam, żadnych poważnych chorób. Czy zostaje nam tylko klinika niepłodności? Mąż mówi że z nim ok i chyba nie namówie go na. Bad. Nasienia jest upartya jaZałamana..

Milena Lubowicz

O bezpłodności mówi się po roku nieskutecznych starań o dziecku. Może pomogą testy owulacyjne dostępne w aptece bez recepty, pomogą wykryć kiedy jest owulacja i większa szansa na zapłodnienie. Niestety jeżeli nadal by nie było ciąży konieczna będzie wizyta u lekarza specjalisty od niepłodności obojga Państwa i badania dokładniejsze, w tym badanie nasienia.
Pozdrawiam