Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trudności ze skupieniem i przewlekłe zmęczenie

Mam 21 lat. Mój problem polega na tym, że na niczym nie mogę się skupić. Siadam do nauki, siedzę i patrzę się w notatki, próbuję się uczyć i nic nie mogę zapamiętać. Myślę o niewiadomo czym. Ciągłe uczucie zmęczenia, chce się spać. W nocy ciężko zasnąć- za szybko bije mi serce, budzę się i potem też nie mogę zasnąć- niespokojne myśli. Czasami się jąkam. Chce mi się płakać... Tak bardzo chcę żeby było dobrze, staram się, a i tak nie wychodzi. Nie mam już siły ;(
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Dzień dobry.

Nie jest do końca prawdą, że nie może się Pani na niczym skupić. Większość bowiem swojej aktywności poznawczej lokuje Pani w siebie samą.
Trudno drogą internetową ustalić prawdopodobne przyczyny Pani stanu, dlatego zachęcam do konsultacji psychologicznej oraz prawdopodobnie podjęcia psychoterapii, podczas której dostrzeże Pani realne i mniej realne powody braku życiowej energii.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy