Truskawki

Witam, jest lato. Ciepło i każdy je truskawki ;). Chciałabym się dowiedzieć, czy od truskawek się tyje? Chodzi mi o to, że chce jeść bez żadnych dodatków np. śmietany itp. same truskawki. Chcę się jeszcze dowiedzieć, jak mogę schudnąć poprzez dietę. i ćwiczenia, żebym mogła pokazać się na plaży. Wiek ; 16 lat. Wzrost : 1,64. Waga : 47,300
ponad rok temu

Witam,

Gosiu, jak we wszystkim istotny jest umiar.
Truskawki to ok. 40 kcal w 100g owoców, nie są więc one źródłem wielu kcal.
Zawierają za to bardzo dużo witaminy C.
Odnośnie diety wypowiadałam się w Twoim przypadku wielokrotnie.
Odradzam Ci odchudzanie i polecam szczerą rozmowę z rodzicami.

Pozdrawiam