Trwałość licówek na jedynkach i dwójkach

Czy licowki pelnoceramiczne często sie odklejaja ? Chodzi mi i zeby górne jedynki i dwójki. Jaki jest i czy w ogole jest jakiś okres gwarancji na taka licowke ? Dziękuje

Odklejenie licówki zdarza się bardzo bardzo rzadko. Przy prawidłowej higienie jamy ustnej oraz przestrzeganiu wizyt higienizacyjnych i kontrolnych licówki mogą służyć przez dziesięciolecia.