Trzęsienia wewnątrz organizmu a nerwica

moja 80 letnia mama ma trzęsienia wewnątrz organizmu bierze lek na nerwicę już przeszło rok i od listopada całkiem opadła z sił co może być przyczyną?

przede wszystkim musi byc bardzo dokładnie zbadana internistycznie .
jeśli sie wykluczy przyczyny internistyczne i neurologiczne dopiero wówczas można myśleć o psychiatrii.

moze trzeba zmienić lek albo dawkę leku - musi to ocenić psychiatra .