Trzęsienie rąk, mocne bicie serca i uczucie niepokoju a stosowanie leków Elicea i Lorazepam

Ale po tak malej dawce mam takie objawy (cwiartka elicei 10mg) lorazepam wzielam 1raz dzis poniewazjak wstalam trzesly mi sie rece serce walilo w klatce czulam niepokoj. Nie moge tez spac w nocy. Wiec co powinnam zrobic w takuej sytuacji poniewaz ta odpowiedz niestety nic mi nie dala. Zazylam tez propranolol na te bicie serca polowka. Prosze o porade z gory serdecznie dziekuje

Przykro mi ,ale nie można leczyć przez internet.
Proszę udać się do lekarza prowadzącego i powiedzieć o niepokojących objawach przy stosowanym leczeniu.

Pozdrawiam