Trzon o zachowanej wysokości, tarcze międzykręgowe nieobniżone

Prosze o interpretacje wynikow rtg os kręgosłupa ls zachowana.Spłycona lordoza ledzwiowa.Trzon o zachowanej wysokości.tarcze mniedzykregowe nieobnizone.zwraca uwagę sklerotyzacja kosci biodrowych w przyleganiu do szpar stawów krzyżowo biodrowych bardziej po stonie lewej do zestawienia ze zdjęciem skosnym celowanym na stawy krzyżowo biodrowe....

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgoslupowe.