Trzydniówka u 4,5-miesięcznej córki

Dzień dobry. Moja 4.5 miesięczna córka przechodzi tzw 3 dniówkę, ma wysypkę najbardziej na twarzy jest bardzo niespokojna i płaczliwa . Odnodze wrażenie, że jak by mogła to by się po budzi ciągle drapała, zaczeła również robić zielone kupki do dam że karmię piersią i nie zmieniał am diety. Proszę o radę jak ulżyć memu dziecku. Pozdrawia i dziękuje mama Zosi

Milena Lubowicz

Niestety nie ma specjalnie metody żeby w tym przypadku ulżyć dziecku. Jeżeli gorączkuje to proszę podać paracetamol w dawce dostosowanej do masy ciała dziecka. Na pocieszenie dodam, że wysypka powinna bardzo szybko ustąpić, najpóźniej po 1-2 dniach. Gdyby się przedłużała to proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam