Trzydniowy okres a ciąża

Witam.Tydzien przed okresem uprawialm z mezem seks dostalam okres ale trwal tylko 3dni.Moge byc wciazy?Mam dziwne bole i tylko myslenie mi w glowie.Czekam na szybka odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby dokładnie odpowiedzieć na Pani pytanie musiałbym wiedzieć ile trwają Pani cykle i czy są regularne. Dla przykładu podam - cykl 28-dniowy. Owulacja wtedy jest 14 dc a dni płodne od 10 do 19dc. Stosunek po tym okresie raczej nie predysponuje do ciąży.