TSH 1.68 i inne niepokojące wyniki u kobiety

niepokoją mnie moje wyniki proszę o konsultacje . Aspat211,4 Alat255,9 glukoza98,1 kreatynina0,69 Na-141 K-4,2 Ca zjonizowany tylko sam myślnik WBC6,2 Lymph#1,7 Mid#1,0 Gran#3,5 Lymph%26,8 Mid%16,7 Gran%56,5 HGB14,3 RBC4,53 HCT44,3 MCV97,7 MCH31,6 MCHC32,3 RDW-CV12,9 RDW-SD48,8 PLT187 MPV12,5 PDW16,4 PCT0,234 WBC RBC są jakieś linie spada do300 PLTdo30 .Badanie moczu C.właściwy1,025 leukocyty bakterie erytrocyty białko kwas ask ciała ket bilirubina neg cukier urobilinogen norm odczyn5 TSH1.68

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Wśród podanych wyników nieprawidłowość stanowi jedynie podwyższony poziom enzymów wątrobowych, tj. Aspat i Alat, co zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Niestety nie wiem co ma Pani/Pan na myśli pisząc: "WBC RBC są jakieś linie spada do300 PLTdo30". W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badań. Konieczne jest bowiem zestawienie wyników ze stanem klinicznym pacjenta.

proszę jeszcze raz sprawdzić czy Alat i Aspat są takie jak pani podała?! jezeli tak to świadczą o znacznego stopnia uszkodzeniu wątroby. to bardzo niepokojące wyniki. Czy w przeszłości też takie były?