Twarde podbrzusze, wzdęcia i kłucie jajników po pierwszym stosunku z penetracją

Witam :) Niedawno współżyłam z moim partnerem , dokładnie jakieś 4 dni temu, od 2 dni mam twarde podbrzusze , wzdęcia oraz odczuwam kucie w jednym z jajników. Dodam że jestem przed miesiączką, nie więcej niż tydzień. Dodam również że był to nasz pierwszy stosunek z penetracją, a partner nie doszedł we mnie, obawiam się jednak bardzo że to objawy ciąży ? czy mam rację ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest wykluczone iż wspomniane objawy mogą być wykładnikami ciąży. Warto wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.