Twarde sutki u 13-latki

Mam 13 lat, wszystkim koleżankom rosną już piersi, a mi tylko trochę. Sutki mam twarde. Większość ma już miesiączki. Czy to u mnie normalne, czy jednak nie? Co mam zrobić? Dlaczego sutki są twarde?
13 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Masz 13 lat i jesteś w okresie dorastania, co jednak nie oznacza iż wszystkie oznaki i cechy płciowe pojawią się natychmiast i od razu. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Z biegiem czasu sytuacja będzie ulegać stopniowej zmianie.