Twarde zgrubienie na łuku brwiowym po intensywnym płaczu u 3-miesięcznego dziecka

witam,moje dziecko płakalo bardzo mocno i zauważyłam gulkę twardą na łuku brwiowym.dziecko ma 3 miesiące.czy moglo to sie stac od wytężonego płaczu?bylo w nosidełku,nie uderzylo sie niczym chyba ze rączkami,ską moze byc to na łuku brwiowym-jakby guz na kości

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć bez badania jaki jest charakter tego guza. Jest miękki czy twardy? Pojawił się w momencie płaczu? Gdyby dolegliwość utrzymywała się nadal proponuję porozmawiać z pediatra przy następnej wizycie.
Pozdrawiam