Twardy brzuch i kolki u 3-tygodniowego dziecka

Witam mam 3tyg córkę lekarz stwierdził że ma twardy brzuch i że ma kolki ale mała nawet nie płacze nie prezy się odbija się odbija jej po posiłku normalnie sie załatwia się lekarz bbardzo mnie wystraszył możliwe że sue pomylil

Milena Lubowicz

Ciężko mi powiedzieć nie badając dziecka. Oczywiście to bardzo dobrze, że dziecko się nie pręży i je ładnie. Może akurat w chwili gdy była badana miała bardzo twardy brzuszek? Proszę dziecko uważnie obserwować i w razie niepokojących objawów udać się do pediatry.
Pozdrawiam