Twardy guzek w brodawce 9-miesięcznego dziecka

moja 9 miesięczna córeczka ma w lewej piersi za brodawką guzek twardy,który się przesuwa gdy się go dotyka co to może być i gdzie szukać pomocy?

Tego rodzaju guzek może być u dziecka w tym wieku najczęściej jest sprawą łagodną -na tle hormonalnym ( hormony matczyne)I zdarza się często oraz ustępuje samoistnie
Ale zmianę powinien koniecznie ocenić lekarz pediatra,który zbada całkowicie dziecko.
W przypadkach wątpliwych skieruje na konsultacje endokrynologiczną.
Pozdrawiam