Twardy guzek w pachwinie a węzły chłonne

Witam, mam bardzo ważne pytanie. Od kilku lat mam twardego guzka w pachwinie, tak jakby na wzgórku łonowym. Dziś byłam u ginekologa i zrobił mi usg i powiedział ze jest to jakaś zmiana , ale mam się udać do lekarza rodzinnego, bo on nie ma z tym nic wspólnego tylko powiedział ze na węzły chłonne to nie wygląda. I moje pytanie jest czy jeżeli nie ma to nic wspólnego z węzłami chłonnymi to i tak może być to rak? Oczywiście zapisałam się do lekarza rodzinnego ale dziś mnie nie przyjął proszę o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Spokojnie, do raka bardzo daleka droga. Rzeczywiście należy podjąć diagnostykę - co to i skąd się wzięło, jednak nie należy wpadać w panikę. Proszę na spokojnie udać się do swojego lekarza rodzinnego.