Twardy węzeł chłonny u 13-latki

moja corka ma czesto powiekszone wiezly chlonne na szyi od zimniska przeziebienia jest alergiczka ciagle kicha.Wczoraj jednak na krtani jak przelyka to sie rusza razem z przelykiem maly twardy wiezel ma 13 lat a ja sie strasznie boje zabolalo ja tam i poprostu dotknela te miejsce i wyczula cos twardego z tad wiemy nie ma temperatury bolow gardla choc migdaly ma duze od zawsze jezyk z kreskami prosze odpiszcie bo bardzo sie martwie o te wiezly.Mieszkamy w irlandi i zawsze podawaja anybiotyk.magda

Milena Lubowicz

W przypadku powiększenia węzłów chłonnych w pierwszym rzucie podaje się antybiotyk i to na 10-14 dni, gdyż najczęściej jest to wynik przetrwałej infekcji. Na pewno konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam